לגבי האמונות בחייזרים

העמוד שלerutyru12
חזרתי!!!!!
<object ='clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000' codebase='http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=9,0,0,0' width='500' height='50'><param name='FlashVars' value='txt=!!יתרזח' /><param name='movie' value='http://niranbd.com/newcity/glitters/glitter7.swf' /><param name='quality' value='high'/><param name='wmode' value='transparent' /><embed src='http://niranbd.com/newcity/glitters/glitter7.swf' FlashVars='txt=!!יתרזח' quality='high' wmode='transparent' width='500' height='50' type='application/x-shockwave-flash' pluginspage='http://www.macromedia.com/go/getflashplayer' /></object>
כניסה אחרונה: לפני 3 חודשים, 10 ימים ו- 20 שעות
הישגים
0
0
1
552
פרופיל
בלוג
כל הבלוגים
לפני 1 חודש, 11 ימים ו- 10 שעות
 תקשיבו חבר'ה, אין דבר כזה חייזרים. חייזרים זה לא קשור לעבמים או לרשע או משהו. חייזר זה פשוט מישהו שחי בכוכב אחר. ובנתיים לא מצאו חיים על כוכבים אחרים. אז לבנתיים אין חייזרים. אולי בעתיד יגלו כוכב אם חיים ואז יהיו חייזרים. אז רק שתדעו שזה לא קשור לעבמים או לרשע זה רק חיים על כוכב אחר ובנתיים אין חיים על כוכבים אחרים. 
 
                   (רק שתדעו)
תגובות לבלוג
 (לפני 1 חודש, 7 ימים ו- 3 שעות)
מי שאמר שחייזרים לא קיימים יש לי הוככה שהם כן קיימים : בארוץ natounal geographik אמרו שמדענים שהם סבורים שאיפה שהוא ביקום יש חיים של חייזרים וגם מתישהו אולי אפילו נוכל לתקשר איתם.
וחוץ מי זה חיים על כוכב אחר זה חייזרים אבל פשוט אנחחנו לא מכירים אותם ולכן הם ניקרעים חייזרים וחוצנים זה בכלל לא קשור! אין דבר כזה.
וואוו איזה שטות זה לחשוב שחייזרים הם רשע חחחחח איזה ילדותי זה.
 (לפני 1 חודש, 12 ימים ו- 3 שעות)
נו נכון זה מה שאני מנסה להסביר
 (לפני 1 חודש, 12 ימים ו- 3 שעות)
אין דבר כזה -בנתיים- יש חייזרים רק שלא גילו אותם עדיין
 (לפני 1 חודש, 12 ימים ו- 3 שעות)
מעניין*
 (לפני 1 חודש, 12 ימים ו- 3 שעות)
אין סיכוי בעולם שלא לא יתכן שאנחנו היחדים החיים בכוכב גלאקסיה כל כך ענקית ואנחנו לא יודעים אם הם קיימים מעניים אם הם יודעים עלינו?
 (לפני 1 חודש, 12 ימים ו- 3 שעות)
בטוח יש חייזרים לפחות מן חרקים או כל דבר אחר אפילו חיידקים
 (לפני 1 חודש, 12 ימים ו- 3 שעות)
לNIGGOR סימן שלא הבנת מה כתבתי. כתבתי שבינתיים אין חייזרים בינתיים
 (לפני 1 חודש, 12 ימים ו- 3 שעות)
מצאו*