נימנימ, בלוג חדש?

העמוד שלRin_DN
כניסה אחרונה: לפני 11 חודשים, 17 ימים ו- 17 שעות
הישגים
0
0
0
13
פרופיל
בלוג
כל הבלוגים
לפני 7 חודשים, 18 ימים ו- 2 שעות
הלו וורד! ולא הוורד  במחשב שלכם שעושים איתו עבודות מזדיינות לדבר הזה שנקרא בית ספר (וחבל שהוא לא רשות...>>), אלא World - עולם.
בכל מקרה, זה הבלוג השני שלי, שפחתי אי פעם. אפשר לומר שלישי, אם מחשיבים את בלוג הסיפור שלי.
טוב, קוראים לי רינת, אני בת 15, לומדת בבית כלא דגן. (זה באמת בית כלא, יש שמה רס"רית - סגנית המנהלת חגית קרני :P) אני גרה בחור שנקרא קרית ים, אי שם בצפון הרחוק.
טוב, אני אוהבת לקרוא(אחד מהקהל: חנונית! [אני: נאמ, תודה?]) ולכתוב סיפורים, לא יומן דפוק שכתוב בו 'יומני היקר' כמו בת טיפש עשרה טיפוסית, שאוהבת לשמוע רוני-אני פה בשביל לטמטם- סופר-לא-סטאר.
סגנון המוזיקה שלי הוא רוק, למרות שאני לא שומעת הרבה להקות, אני נהנת ממה שיש =].
יש לי שני אחים שזה השלב של הטימטום המוחי כרגע. האדיוט והגמד. הגדול בן 22 והגמד בן 12 (בתמצווה!)
מה עוד? אה, אני כרגע עם גבס ביד שמאל( או למה אני לא שמאלית ;-;) ושבר באגן (אפשר לומר ששברתי ת'תחת; והקדמתי את זמני בלפחות 70 שנה =])
הג'אנר המועדף עלי בספרים זה פנטיזה(למוחות הכחולים, לא סקס) ומדע בדיוני. לפעמים נוער. וכן קראתי את הדבר הזה שנקרא האר פלונטר, אני שונאת את ג'יי. קיי רולינג. אני אוהבת יותר את מה שיש בפאנפיקים -  פאנפיק הוא סיפור שמישהו חיצוני שהוא לא מי שיצר את היצירה(או במקרה שלי, מי שכן כתב את היצירה :P), ולוקח את הדמויות וכותב סיפור הנקרא פאנפיק, או בקיצור פיק.
אז מי שמוצא לי שיפ(מהמילה ריליישנשיפ - מערכת יחסים) לילי/ג'יימס, בפאנפיקים, בבקשה להביא, אני נואשת להם! (אה, תקופת הקונדסאים *-*)
אוקי, יש לי קראש  מטורף כרגע על צבי הנינג'ה, או באנגלית Teenage Mutant Ninja Turtles ובקיצור - TMNT, גם על הסדרה, גם על הפתיחים באנגלית וגם עם רפאל(ראף) ומיכאלנג'לו(מייקי) אני אוהבת צבי הנינגה, זה חמוד ומצחיק. הבאסה היחידה שאין להם קראש מטורף כבר על פיצות ;-;.
חפרתי יותר מדי לפוסט ראשון, לא ככה?
אז חג שמח וכשר לכל נט גיימס!( אם אני אכתוב ג'יימס בטעות פעם, זה בגלל שאני מחפשת יותר מדי ג'יימס/לילי)
או ולכל האוכלי גפילטע פיש - איך אפשר לאכול משהו שנראה כאילו חתול פלט כדור שיער?!
רינת.
נ.ב - אני מציעה לקחת אחרי קריאת הפוסט הזה להסניף קצת הליום מבלון.תגובות לבלוג
לא התווספו עדיין תגובות