לשי, תהילה, הודיה, שירן, אווה, אווש, שקד, הדר, מוריה ומירי

העמוד של    
פרשתי
פרשתי, זה כבר לא אותו אתר שהיה פעם, התקופה רק הולכת ומתדרדרת.. מטה ... מטה ...מטה... דווקא כש חשבתי שיהיה שיפור בעתיד אז טעיתי אני מודה במשך השבעה חודשים שהייתי באתר הזה היו רגעים של כיף, צחוקים, חוויות ולמדתי הרבה דברים חדשים שלא נדבר על זה שהכרתי הרבה אנשים שחלקם טובים עם לב טוב, חלקם סכסכנים, חלקם רעים וחלקם טובים, אבל במשך התקופה הזאת של שלושת החודשים האחרונים (אפריל, מאי ויוני 2013) קרה משהו מוזר פה, הוותיקות התחילו לפרוש הבנים הגיעו לא שיש משהו רע בבנים אבל חלקם פעם הם טובים ופעם הם מעצבנים. יש פה בנות שהיו שמושפעות מהם, יש את אלה שהייתי כל כך קשורה עליהם והפסקנו פתאום לדבר ויש כאלה שאין להם זמן רק איזה 5 דקות ביום או משהו כזה... זה כבר לא כמו שהיה פעם כבר לא נותרו לי כמעט חברים מפה וחבל שכך...<br /><br />ביי<br /><br />אני רוצה גם להגיד תודה לכמה אנשים פה<br />שיי<br />אלינור<br />שקד<br />חנוש<br />שהיו כל חיי מתה'עליכן :* יש עוד אנשים אבל אלה שכתבתי הן העיקריות
כניסה אחרונה: לפני 7 חודשים, 23 ימים ו- 10 שעות
הישגים
0
0
1
8420
פרופיל
בלוג
כל הבלוגים
לפני 9 חודשים, 15 ימים ו- 11 שעות

מוקדש לכן ממני ומחנוש

 

שי, תהילה, הודיה, שקד, הדר, אווה, אווש, שירן, מוריה ומירי
 לחבורה שלנו רצינו להגיד לכם שאנחנו מאוד שמחים שיש לנו ת'חבורה הזאת שנוכל לשתף אותכם בדברים אישיים שלנו אנחנו מאוד אוהבת אותכם כול אחת ואחת מכם אתם פשוט ילדות מיוחדות כולכם !!!!שי ,שקד,תהילה,שירן, הודיה, הדר,ומירי, אווה ואווש ומוריה אנחנו אוהבות אותכם לא משנה מה יקרה !!!!


מהמממות שלנו מתות עליכם :)ממנו :ליזה וחנושש :)תגובות לבלוג
 (לפני 9 חודשים, 1 יום ו- 19 שעות)
http://yo-yoo.co.il/eggs/click.php?eid=95423
 (לפני 9 חודשים, 5 ימים ו- 19 שעות)
:-[
 (לפני 9 חודשים, 5 ימים ו- 19 שעות)
ומזל שאני לא
 (לפני 9 חודשים, 5 ימים ו- 19 שעות)
גמאני לא בחבורה......
 (לפני 9 חודשים, 13 ימים ו- 19 שעות)
אני לאא
בחבורה =[
 (לפני 9 חודשים, 15 ימים ו- 19 שעות)
בבקשה לכולם!!!!! ויהלי כולם רצו לצרך אותך לחבורה פשוט לא התחברת וחשבנו שפרשת אז בגלל זה ועם את לא פרשת אנחנו נשמח שתיהיה בחבורה שלנו :) מתה עליכםם:)
 (לפני 9 חודשים, 15 ימים ו- 19 שעות)
יואווו נסיכות שלייי איזה מתוקווות!!!! תודה נשמות שלייי
 (לפני 9 חודשים, 15 ימים ו- 19 שעות)
יש!תודה נסיכות!!!!!!!!!!!!!!!!!!