שמעו משהיו יפה

העמוד שלבטי ושני222
סיילור מון (: !!!
<br />המשמעות של סיילור מון זה לוחמת יפה ובאמת זהו סיפורה של אוסגי, נערה בת 14 ממוצעת שגרה בטוקיו. יום אחד אוסגי רואה שני ילדים מתעללים בחתולה שחורה. היא מצילה את החתולה וממשיכה בדרכה. <br /><br />כשהיא חוזרת הביתה היא פוגשת שוב את אותה החתולה ומגלה שהחתולה מדברת. קוראים לה לונה, וזה ממש לא הכול... לונה מספרת לאוסגי שהיא בעצם לוחמת למען הצדק והאהבה - סיילור מון! <br /><br />לונה חושפת בפני אוסגי את העובדה שלסרינה יש כוחות ושהיא יכולה להחליף את צורתה ואת הכוחות שלה. אוסגי לא מתלהבת מהעניין של להיות לוחמת. בכלל, אוסגי היא בכיינית, שלומיאלית, גרועה בלימודים ותמיד מאחרת לבית הספר. התחביבים שלה הם לאכול ולישון. במשך הרבה זמן אוסגי ממש לא רוצה להיות סיילור מון, במיוחד כשמפלצות רודפות אחריה. <br /><br />למזלה של אוסגי, היא לא לבד בעניין. ארבע לוחמות עוזרות לה לעשות את רוב העבודה. סיילור מרקורי, סיילור מארס, סיילור יופיטר וסיילור וינוס. הן מכונות "הפנימיות", מכיוון שהן מייצגות את חמשת הכוכבים הקרובים ביותר לכדור הארץ. וגם כמובן, דריאן המיסתורי שתפקידו להגן על כדור הארץ. בין דריאן לבין אוסגי מתפתח סיפור אהבה בהמשך. <br /><br />השינוי שחל באוסגי מאז תחילת הסדרה ועד סופה, תקופת זמן של שנתיים, הוא מה שגרם לשאר הלוחמות לכבד אותה, ובסופו של דבר, לאהוב אותה באותה מידה שהיא אוהבת אותן (בייחוד סיילור מארס, שהריבים בין השתיים גובלים במלחמות עולם). בהמשך הסדרה, מצטרפים גיבורים חדשים, אבל סיילור מון נחשבת ללוחמת החזקה מכולן שעל כתפיה מונח עתיד העולם. <br /><br /><br /><br />_________________________________ _______########______########____ _____############__############__ _____##########################__ _____##########################__ _______######################____ _________##################______ ___________##############________ _____________##########__________ _______________######____________ _________________##______________ _________________________________<br /><br />ביוששששש (:<br /><br /><br /><br />
כניסה אחרונה: לפני 9 חודשים, 13 ימים ו- 7 שעות
הישגים
0
0
0
2
פרופיל
בלוג
כל הבלוגים
לפני 9 חודשים, 11 ימים ו- 16 שעות
סיילור מון (: !!!

המשמעות של סיילור מון זה לוחמת יפה ובאמת זהו סיפורה של אוסגי, נערה בת 14 ממוצעת שגרה בטוקיו. יום אחד אוסגי רואה שני ילדים מתעללים בחתולה שחורה. היא מצילה את החתולה וממשיכה בדרכה.

כשהיא חוזרת הביתה היא פוגשת שוב את אותה החתולה ומגלה שהחתולה מדברת. קוראים לה לונה, וזה ממש לא הכול... לונה מספרת לאוסגי שהיא בעצם לוחמת למען הצדק והאהבה - סיילור מון!

לונה חושפת בפני אוסגי את העובדה שלסרינה יש כוחות ושהיא יכולה להחליף את צורתה ואת הכוחות שלה. אוסגי לא מתלהבת מהעניין של להיות לוחמת. בכלל, אוסגי היא בכיינית, שלומיאלית, גרועה בלימודים ותמיד מאחרת לבית הספר. התחביבים שלה הם לאכול ולישון. במשך הרבה זמן אוסגי ממש לא רוצה להיות סיילור מון, במיוחד כשמפלצות רודפות אחריה.

למזלה של אוסגי, היא לא לבד בעניין. ארבע לוחמות עוזרות לה לעשות את רוב העבודה. סיילור מרקורי, סיילור מארס, סיילור יופיטר וסיילור וינוס. הן מכונות "הפנימיות", מכיוון שהן מייצגות את חמשת הכוכבים הקרובים ביותר לכדור הארץ. וגם כמובן, דריאן המיסתורי שתפקידו להגן על כדור הארץ. בין דריאן לבין אוסגי מתפתח סיפור אהבה בהמשך.

השינוי שחל באוסגי מאז תחילת הסדרה ועד סופה, תקופת זמן של שנתיים, הוא מה שגרם לשאר הלוחמות לכבד אותה, ובסופו של דבר, לאהוב אותה באותה מידה שהיא אוהבת אותן (בייחוד סיילור מארס, שהריבים בין השתיים גובלים במלחמות עולם). בהמשך הסדרה, מצטרפים גיבורים חדשים, אבל סיילור מון נחשבת ללוחמת החזקה מכולן שעל כתפיה מונח עתיד העולם.  
תגובות לבלוג
 (לפני 9 חודשים, 2 ימים ו- 3 שעות)
ואת צריכה לשנות אני בת שנתיים
 (לפני 9 חודשים, 3 ימים ו- 3 שעות)
את צריכה לשנות את הכותרת ל"תשמו משהו דפוק,
 (לפני 9 חודשים, 6 ימים ו- 3 שעות)
אייזה בלווג דפווווווווווווווווווק!!
 (לפני 9 חודשים, 11 ימים ו- 3 שעות)
היא קשורה למה שכתבתי
 (לפני 9 חודשים, 11 ימים ו- 3 שעות)
אה כאילו איך הסדרה האזות קשורה לבלוג ??
 (לפני 9 חודשים, 13 ימים ו- 3 שעות)
קפטן אמריקה יבוא

עלק יבוא

אירון יבוא

שנות השישים יחזור
 (לפני 9 חודשים, 13 ימים ו- 3 שעות)
את יודעת מה זה אומר סרטים מיציורים וזה לא נכון


אומרים שזומבים יבואו להרוס את העולם תאמיני

גוסט ריידר יתקוף איש רע תאמיני

השמש תהרוס את הארץ תאמיני

אירן סוף סוף תסיים את הפצצה תאמיני